Dijital Kredi Rehberi

Sorumluluk Reddi

dijitalkredirehberi.com, web sitesine ziyaret ettiğinizde tüm sorumluluk reddi açıklamamızı kabul etmiş sayılırsınız.

Web Sitesi İçeriği

Bu makalede dijitalkredirehberi.com, (dijitalkredirehberi.com) olarak geçmektedir. dijitalkredirehberi.com, web sitemizde yayınlanabilecek en son bilgilerden, doğruluktan veya kusurlardan sorumlu değildir. Makalelerimiz ve içeriklerimiz, makale yazarının beğendiği veya alanında uzman olduğu editoryal içeriklerden oluşmaktadır.

Bu bilgiler kapsamında Kredi Dijital, sağlanan eksik veya eksik bilgilerin kullanımından doğabilecek hiçbir maddi veya manevi zarardan sorumlu olmayacaktır. Kredi Dijital web sitesinin içeriği değiştirilebilir ve bağlayıcı değildir. dijitalkredirehberi.com yönetimi, web sitesindeki herhangi bir makaleyi ve içeriği değiştirme, kaldırma veya düzenleme hakkını saklı tutar.

Web sitemizde yayınlanan yorumlar veya e-postalar;

E-posta mesajı olarak gönderilen tüm ekler, mesajın alıcısı veya kuruluşunun kişisel bilgileridir ve gizli, yetkili kişisel bilgiler içerebilir veya gizlilik yükümlülüklerine tabi olabilir. Bu mesaj ve eklerle ilgili tüm yorumlar ve yorumlar adresin yazarına aittir ve resmi dijitalkredirehberi.com yorumlarını yansıtmaz. dijitalkredirehberi.com, e-posta içeriğinde yer alan hiçbir bilginin kullanımından sorumlu değildir.

Yetkili bir alıcıya veya alıcıya mesaj göndermekten sorumlu değilseniz, mesajı kullanmayın, kopyalamayın, yaymayın veya başkalarına iletmeyin, mesajı hemen e-posta ile bildirin ve bu mesajı ve ekleri arşivlemeden silin. Bölüm. Ajansımız, mesajların ve bilgilerin değiştirilmeyeceğini, bütünlüğün ve gizliliğin korunacağını garanti etmez, e-postaların içeriğine yetkisiz müdahalelerden sorumlu değiliz ve virüslerden ve / veya hasarlardan sorumlu değiliz. Bilgisayar sistemi. Web sitemizde kullanıcılar tarafından yayınlanan yorumlarda telefon numaralarını ve benzer kişisel bilgileri paylaşmaktan sorumlu değiliz.

Kişisel verilerin ve bilgilerin toplanması

Açıkçası, hiçbir koşulda iletişim bilgilerinizi toplamıyoruz veya saklamıyoruz. Güvenliğiniz için web sitemiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece, bunları başkalarıyla dijitalkredirehberi.com ile paylaşmamız kesinlikle imkansızdır.

Web sitesinde yayınlanan kullanıcı yorumları

Bizimle paylaştığınız görüşler bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu nedenle yorumları gerçekçi kılmak için içeriğin altına Google Recaptcha eklentisi yüklenmiştir. Yorumlarınızdaki soruları olabildiğince doğru ve hızlı cevaplamaya özen gösteriyoruz. Ek olarak, aldatıcı ve yanıltıcı yorumlar IP numarasıyla engellenir ve onaylanamaz. Yorumda paylaşılan tüm kişisel bilgilerin (cep telefonu numarası, e-posta adresi, adres bilgileri) herkese açık olduğunu unutmamak önemlidir. Bu bilgileri paylaşmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Kişisel verilerinizi koruyun

dijitalkredirehberi.com, bizimle paylaştığınız her türlü bilgiyi özenle korur ve girdiğiniz bilgilerin yönetici onayından sonra gönderildiğini size bildirir. Bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmak kesinlikle imkansızdır.

Analiz ve Raporlama “Analytics (Google Analystic)” 

Google Inc. Şirketin web analizi hizmeti olan Google Analytics’i kullanıyoruz. (Google) Google Analytics, web sitesini kullanımınızı analiz etmek için bilgisayarınızda depolanan küçük metin dosyaları olan çerezleri kullanabilir. Bu web sitesini kullanımınızla bağlantılı olarak çerezler tarafından oluşturulan veriler (IP adresiniz dahil) Google’ın sahip olduğu ABD sunucularına aktarılır ve burada saklanır.

Google bu bilgileri, web sitesini kullanımınızı değerlendirmek, web sitesi operatörleri için web sitesi etkinliği hakkında raporlar derlemek ve size web sitesi ve internet kullanımıyla ilgili diğer hizmetleri sağlamak için kullanır.

Google, IP adresiniz ile diğer Google verileri arasında bir bağlantı kurmaz. İsterseniz, tarayıcı yazılımınızın ayarları aracılığıyla bilgisayarınıza tanımlama bilgilerinin yüklenmesini engelleyebilirsiniz. Ancak bu durumda bu web sitesinin tüm özellikleri tam olarak kullanılamayabilir. Bu web sitesini kullanarak, sizden elde edilen verilerin yukarıda belirtilen biçim, kapsam ve amaçlar için Google tarafından kullanılabileceğini kabul etmektesiniz.

Reklam Politikası “Google Adsense”

dijitalkredirehberi.com, ticari amaçlara açık değildir ve ticari faaliyette bulunmaz. Bilgilendirici ve eğitici makaleler ve makaleler paylaşmak için orijinal blog. Web sitemizdeki gelir tamamen Google Adsense reklamlarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, tamamen uyumluyuz ve Google AdSense politikalarıyla ilgileniyoruz.

Dijital Kredi Rehberi İletişim

İletişim sayfamızdan ve “info@dijitalkredirehberi.com” e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz bizim için önemli olup, istek ve önerileriniz en geç 12/24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

Sayfa başına git