Dijital Kredi Rehberi

Hakkımızda

dijitalkredirehberi.com, Kurumsal bir yapısı olmayıp herhangi bir şirketin kolu veya şubesi değildir. Bankalar ve krediler başta olmak üzere bu konularla alakalı açıklayıcı ve öğretici makaleler yayınlayan kişisel bir blog’dur. Web sitemizde yayınlanmış olan tüm içerik tamamen orijinal içeriktir, herhangi bir web sitesinden kopyalanmamış ve derleme içerik şeklinde giriş bulunmamaktadır. Bu sebeple içeriklerden dolayı oluşacak bir telif hakkı sorunundan sorumlu değildir.

Dijitalkredirehberi.com, web bloğunda bulunan içerikler tüketici kredileri, ev ve araba kredileri, tatil kredileri, ticari krediler, kredi kartlarının kullanımına dair güncel bilgiler anında izlenmekte ve web sitesi kullanıcıları ile paylaşılmaktadır. Bildiğiniz gibi, bankaların cari faiz oranını değiştirme, yenileme, artırma ve azaltma hakkı bankada gizli kalmaktadır, bu nedenle yapılan oran ve faiz değişikliklerinden web sitemiz sorumlu değildir. Dolayısı ile Dijitalkredirehberi.com web sitesi, zaman içinde faiz oranlarının, dosya maliyetlerinin veya benzeri değişikliklerin herhangi bir şekilde değişmesinden arttırılmasından veya azaltılmasından sorumlu tutulamaz.

Dijitalkredirehberi.com web sayfamızda yayınlanan reklamlar Google Adsense Şirketine aittir bu reklamların gösterimlerine ve içeriklerine müdahalede bulunma şansımız yoktur.

Dijitalkredirehberi.com, yapmış olduğu yayınlarda tüm Google Adsense politikaları‘nı dikkate alarak bu politikalar doğrultusunda yayın yapan bir haber bloğudur. Bu nedenle, içeriklerimizde kumar, kumar teşvik, şiddet içeren içerik, intihar ve intihara yönelik yayınlar veya kişisel hakları ihlal içermemektedir ve paylaşımı da yasaktır.

Web Sitesi Ziyaretçilerimizin Dikkatine !

Dijitalkredirehberi.com bireylere veya ticari kuruluşlara kredi ve nakit borç sağlayan bir web sitesi değildir. Hiç kimse adına kredi almadığımızı ve o kişinin kredi almasına yardımcı olmadığımızı tekrarlamakta ve vurgulamakta fayda var. Yayınlarımız haberler, bilgilendirici yazılar, çözüm için atılması gereken adımlara dair yön gösteren faydalı içeriklerden oluşur. Öyleyse, yayınlarımızın altında bulunan yorum kısımlarında telefon numaralarınızı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Size kredi vereceğiz veya borç para vereceğiz diye yorumda bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve acilen info@dijitalkredirehberi.com e-posta adresimize bildirimde bulununuz.

Benim Hakkımda Bilgiler,

Kocaeli’nin Gebze ilçesine bağlı oldukça kalabalık ve kozmopolit bir şehirde yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi lisansımı İşletme ve Finans mezunu olarak tamamladım. Uzun zamandır web siteleri ve dijital dünyaya olan merakımı, oluşturmuş olduğum wordpress siteler ile hobi amaçlı olarak zaman geçirmekle başladım. İnternet maceram geçmişteki sohbet odaları ile başladı, kendi çapımda 10 ve 20 kişilik chat ve sohbet odaları olan web siteleri oluşturmaya başladım. Bu sistemlerde daha çok Joomla içerik sistemini kullanıyordum. Geçen zaman zarfında internete ve dijital dünyaya olan merakımı bir adım öne götürerek wordpress ile küçük çaplı firmaların web siteleri oluşturarak pasif gelir elde etmeye başladım.

Geçen zaman zarfında birden fazla kurumsal ve daha amatör web siteleri oluşturmayla günlerim geçti. Günün birinde Google Adsense ile yollarım kesişti ve bu alandaki merakımı, mesleğimin bir parçası olan ve çok ilgi duyduğum bankacılık ve kredi sektörü ile birleştirerek kredidijitalrehberi.com web sitemi oluşturdum. Şuanda web sitemde insanlara yardımcı olacak ve bankalar ve kredi işlemlerinde onlara kolaylık sağlayacak faydalı içerikler paylaşıyorum. 

Yaklaşık 10 yıllık evliyim ve maşallah aslan gibi bir oğlum var ( Allah bahtını açık etsin ), hedefim kullanıcılara ve insanlığa faydalı içerikler ve yayınlar oluşturmak, edinmiş olduğum deneyim ve bilgilerimi bu blog’da siz değerli kullanıcılarım ile paylaşmak ve bloğumu bir adım öne taşımak istiyorum.

Sayfa başına git