Dijital Kredi Rehberi

İletişim

Aşağıdaki mail adresimizi, günün herhangi bir saatinde kullanarak web sayfalarımız hakkındaki tüm yorum ve önerilerin yanı sıra web sitemizde gördüğünüz ve etkilediğiniz her türlü hata, eksik veya yanlış yönlendirme tespitlerini biz bildirmek için kullanabiliriz. Değerli okuyucularımız için web sitemizi sürekli geliştiriyor ve her geçen gün daha da geliştiriyoruz. En güvenli ve doğru, güncel bilgi ve yayınları sizinle paylaşıyoruz. Bize katkıda bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Dijitalkredirehberi.com web sitesi, bankalardan kredi ihtiyacı olup ama sicili düşük olduğu için kredi alamayan yüksek bir kitleye ve kullanıcı grubuna hitap etmektedir. Kullanıcılar tarafından yazılan ve oluşturulan içerikler sayesinde sizlerle e-posta ve telefon yoluyla iletişime geçerek, bu kişilerin sizlere maddi ve manevi zarar vermesinin ve amaçlanan sahtekarlığı önlemek için tüm tanınmayan ve kurumsal olmayan yapılardan uzak durmanızı öneririz.

dijitalkredirehberi.com web sitesi, tasvip etmediğimiz ve onaylamadığımız bireysel hatalar sonucunda ortaya çıkabilecek şikayet ve sorunlar için kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu yüzden her türlü talebiniz için bizlerle aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçiniz.

    Sayfa başına git